Барселона – Реал 1:1
Голи: Малком, 58 – Васкес, 6

Перший матч півфіналу Кубка Іспанії між "Барселоною" і "Реалом" виявився досить яскравим, навіть незважаючи на те, що Мессі залишився в запасі.

Першу половину зустрічі активніше провели гості. Не в останню чергу через швидкий забитий м'яч – вже на 6 хвилині Лукас Васкес в дотик замкнув поперечну передачу Каріма Бенземи.

"Барселона" нещадно атакувала, але зрівняти рахунок вийшло лише по перерві. Спочатку Хорді Альба не реалізував вихід сам на сам з Навасом, але Суарес не виключився з боротьби і сколихнув стійку. Ланцюжок невдач перервав бразилець Малком, який добив м’яч у сітку – 1:1.

Матч-відповідь на "Сантьяго Бернабеу" відбудеться 27 лютого. В іншому півфінальному матчі Кубка найсильнішого визначать "Бетіс" і "Валенсія".