Барбора Крейчикова – Еліна Світоліна 2:0 (6:3, 6:2)

Еліна Світоліна та Барбора Крейчикова вперше зустрілися на корті. Поєдинок тривав 1 годину і 40 хвилин.

Варте уваги Російську тенісистку затримали на Ролан Гаррос у справі про договірні матчі

Перший сет для українки розпочався напрочуд невдало: вона одразу втратила свою подачу. Хоча пізніше їй вдалося зробити зворотний брейк та повести – 3:2, але повністю забрати ініціативу вона не змогла – Барбора Крейчикова виграла 10 геймів з наступних 12.

Ключовим моментом у першому сеті можна назвати восьмий гейм на подачі чеської тенісистки. Він тривав понад 18 хвилин і українка мала 4 брейк-пойнти, але реалізувати їх не вдалося. Барбора Крейчикова змогла дотиснути та у підсумку забрала сет – 6:3.

У другому сеті Еліна Світоліна взяла лише одну свою подачу з чотирьох та програла партію з рахунком 2:6. Підсумковий рахунок зафіксував перемогу чешки – 6:3, 6:2.

За підсумками Ролан Гаррос Еліна Світоліна або залишиться на шостому місці у світовому рейтингу, або опуститься на сьоме (якщо виграє турнір Серена Вільямс).