"Асканія Рейсінг" у повному складі готується вирушити на найближчий етап PWRC до Фінляндії. Хороші новини - від травми вже практично оговтався один з лідерів команди Олександр Салюк-молодший.

Разом із партнерами по команді Горбанем та Кікірешком Салюк запірне у баталії легендарного "Ралі Тисячі Озер" наприкінці липня. Долатимуть гравійні допи із затяжними прямими ділянками. Відповідно, автомобілі підлаштовуватимуть під якомога вищі показники максимальної швидкості.

Та головна особливість фінського етапу – ефектні і водночас небезпечні трампліни. Крім того, механіки "Асканії" готуються до форсмажорних сюрпризів.

На попередніх етапах у Швеції та Португалії українці довели, що спроможні підтримувати темп, а часом, навіть випереджати, лідерів загального заліку PWRC. У Фінляндії, вважають, запорукою успіху повинна стати стабільність.

Цікавий момент - вже готові до бою автомобілі "Асканія" от-от відправить у тривалу подорож океаном до Австралії, яка прийматиме ралі лише у вересні. А от для "Ралі Тисячі Озер" залізних коней тільки готують з чистого аркуша. Встигнути мають намір ще до ралі "Київська Русь". Саме етап Чемпіонату України і стане генеральною репетицією до Ралі Фінляндії.