Олексій Лень традиційно цей матч розпочав із лави запасних. Тож у грі українець провів менше 21 хвилини. За цей час він набрав 14 очок, зробив 1 передачу та 4 підбирання. Лень п'ять разів намагався закинути з-за дуги, але лише один його кидок досяг цілі. РЕ українця склав -21, що є найгіршим показником у матчі.

Хоча саме точне добивання перед сиреною у кінці першої чверті дозволило "Атланті" скоротити відставання до 7 очок – 34:41

Попри це, "Атланта" зуміла обіграти "Філадельфію" – 129:127. При цьому вирвати перемогу "Хоукс" зуміли вже у самому кінці матчу завдяки двом вдалим атакам.

Відеоогляд матчу Атланта – Філадельфія

В той самий час "Детройт", за який виступає Святослав Михайлюк, грав на виїзді проти "Портленда". І поступився 117:112. Українець знову не потрапив до заявки на матч. При цьому що його повернули з фарм-клубу "Детройта".

"Детройт" поки залишається у зоні матчів плей-офф. Команда поки на шостому місці у Східній конференції.