Астон Вілла – Челсі 2:1

Голи: Траоре, 43, Ель-Газі, 52 (п) – Чілвелл, 70
Вилучення: Аспілікуета, 89

Варте уваги Дублі Варді та Бейла, автогол Шмейхеля: Лестер програв Тоттенхему та залишився без ЛЧ – відео

На початку матчу Маунт двічі загрожував воротам суперника. Спершу його удар з дальньої відстані легко до рук забрав голкіпер. А вже другий постріл був значно вище воріт.

Макгінн перехопив м'яч у гравця лондонського клубу, але його обвідний удар був повз володіння "аристократів". Перший гол у зустрічі був на 43-й хвилині. Траоре відгукнувся на простріл з кутового та ударом під поперечину відкрив рахунок у матчі – 1:0. На перерву команди пішли за мінімальної переваги Астон Вілли.

Вже після відпочинку Челсі додав собі проблем. Траоре впав у штрафному гостей – пенальті. До позначки підійшов Ель-Газі та впевнено розвів воротаря та м'яч – 2:0.

Знову Маунт наважився на удар з-за меж штрафного, але м'яч пролетів далеко від стійки. У середині другого тайму Чілвелл замкнув подачу Пулішача – 2:1.

Челсі так і не зумів вирвати бодай нічию. Перемога Астон Вілли 2:1. Команда Томасас Тухеля завершує сезон на 4 місці, яке дозволяє їй потрапити у груповий раунд Ліги чемпіонів. Астон Вілла залишилась 11-ю.