За словами президента Федерації боксу Череповецької області Сергія Назарова, боксер завершив спортивну кар'єру, але активно брав участь в суддівстві всеросійських змагань.

Як повідомляє Gorodche.ru, спортсмен планував подати документи на присвоєння йому міжнародної категорії. Крім суддівства Артем Ігнатьєв тренував молодь.

У 2000 році Ігнатьєв став чемпіоном Росії серед юніорів у ваговій категорії до 51 кг. У тому ж році спортсмен виграв срібні медалі чемпіонату світу серед юніорів (також в категорії до 51 кг). На чемпіонаті Росії-2002 завоював бронзові нагороди.

Артема поховали сьогодні, 24-го липня, на кладовищі біля села Ірдоматка (Череповецький район). Там же у 1996 році був похований інший відомий боксер Василь Кір'янов.

Дивіться також: Відео останнього бою боксера Максима Дадашева, після якого він помер

23-го липня помер інший російський боксер – Максим Дадашев. Спортсмен помер у США в результаті травм, отриманих під час бою, що відбувся у ніч на 20 липня.

Після завершення зустрічі боксерові стало погано, і його екстрено госпіталізували. Медики зуміли усунути крововилив і зняти набряк. Дадашев був введений у медикаментозну кому. У ході операції у Максима була видалена частина черепа.