Нагадаємо, після того, як стало відомо, що "Арсенал" хоче купити Матвієнка, "гірники" виставили на нього цінник у 30 мільйонів фунтів. Однак платити такі гроші одним платежем у лондонському клубі не хочуть.

До слова: Трансфери команд УПЛ: зима 2020

За даними "Команда №1", "Арсенал" запропонував "Шахтарю" іншу схему переходу гравця. Спочатку "каноніри" беруть його в оренду до кінця сезону за 4,5 мільйона фунтів. При цьому в контракті буде умова про обов'язковий викуп контракту гравця влітку 2020 року за 22 мільйони фунтів.

Та варто відзначити, що разом весь трансфер буде коштувати 26,5 мільйона фунтів, а не 30 мільйонів, як цього вимагають у "Шахтарі". Відтак чи погодяться у донецькому клубі на такий перехід – поки невідомо. Тим більше, за умов успішного виступу центрального захисника на Євро-2020, ціна на нього може ще зрости.

Якщо ж трансфер таки відбудеться, то продаж Матвієнка стане другим у списку найдорожчих переходів українських футболістів. Тут лідерство утримує Андрій Шевченко. У 2006 році він перейшов у "Челсі" за 43,3 мільйона євро.