Для "Ворскли" участь в груповому етапі Ліги Європи вже досягнення. Полтавчани вперше зіграють у груповій стадії Ліги Європи за шість сезонів – і одразу на гостьовому полі проти "Арсеналу". Букмекери практично не вірять у перемогу українського клубу.

Читайте також: "Ворскла" вирушила на матч Ліги Європи проти "Арсеналу": склад команди

У букмекерській конторі William Hill виставили найнижчий коефіцієнт на перемогу "Арсеналу" – 1,07. Перемогу "Ворскли" оцінили в 29,00. Нічия у матчі – 10,00 (найнижчий показник серед усіх чотирьох представлених букмекерських контор).

Букмекери з PariMatch оцінили перемогу "Ворскли" коефіцієнтом 31,00. Перемога "Арсеналу" – 1,09. Якщо у матчі буде зафіксована нічия – 11,00.

Схожий коефіцієнт на перемогу "Арсеналу" виставили й у "Фаворит спорт" – 1,10. Щодо полтавської команди, то її перемога значно нижче – 23,00. Зате дещо вищий коефіцієнт отримала нічия – 11,75. При цьому ставку на те, що "Арсенал" не програє (нічия чи перемога) тут не приймається.

Найбільший коефіцієнт на перемогу "Арсеналу" дає Marathon bet – 1,108. На те, що "Ворскла" переможе – 30,00. Аналогічний до інших букмекерських контор тут і коефіцієнт на нічию – 11,75.

Нагадаємо, що матч "Арсенал" – "Ворскла" відбудеться у четвер, 20 вересня. Початок – о 22:00.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24