При цьому у київського клубу на контракті залишається колишній тренер Сергій Литовченко. Раніше повідомлялося, що українець подав заяву на клуб в Палату суперечок.

Читайте також: "Десна" мінімально перемогла "Арсенал-Київ" у матчі УПЛ

На жаль, в останньому турі "Арсенал" знову програв, не зумівши зачепитися за очки в матчі з "Десною". Ми всі чекали і чекаємо від команди кращих результатів. Безумовно, Фабріціо Раванеллі прийшов в "Арсенал" як фахівець з ім'ям, ми сподівалися і вірили, що він зможе дати новий імпульс нашій команді для виступу в Прем'єр-лізі. На жаль, результати виявилися невтішними. Ми починали нашу співпрацю на взаємній повазі, сподіваємося, що в таких же відносинах, по-джентельменськи розлучимося, і сам Раванеллі розуміє ситуацію, що склалася. На мій погляд, в "Арсеналі" прийшов час змін на посту головного тренера, – сказав Пирич у інтерв'ю для SportArena.

Зазначимо, що Фабріціо Раванеллі прийшов в "Арсенал" цього літа, змінивши на посту головного тренера Сергія Литовченко. Під його керівництвом команда в стартових восьми турах набрала лише 4 очки, через що розташовується на останньому місці в УПЛ.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24