Арсенал-Київ – Олімпік 1:3
Голи: Гринь, 58 – Вакуленко, 16, Гришко, 64, Дегтярьов, 82
Нереалізований пенальті: Вакулко, 75 ("Олімпік")

Перед цим матчем "Арсенал-Київ" знаходився не в оптимальній формі через постійні чутки про звільнення голового тренера "канонірів" Фабріціо Раванеллі. Однак кияни дали бій супернику.

На 16-й хвилині гості відкрити рахунок після неймовірного розіграшу м'яча. Балашов відпасував низом на Вакуленка, а той розстріляв Будюка з близької дистанції. Більше голів у першому таймі не було.

Відновити паритет "Арсенал" зміг на початку другого тайму, коли Гринь класно прибрав суперника спритним рухом в штрафній і пробив точно в нижній кут воріт Махновського – 1:1.

Все ж під кінець матчу "Арсенал-Київ" не витримав тиску суперника. На 64-й хвилині Гришко розстріляв ближній кут воріт суперника, після подачі з кутового на лівому фланзі у виконанні Балашова. Варто зазначити, що Балашов у цьому матчі записав на свій рахунок 2 асисти.

Пізніше спочатку Вакуленко не зміг реалізувати пенальті і зробити дубль у цьому матчі, а через декілька хвилин Дегтярьов поставив крапку в поєдинку, реалізувавши вихід один на один з голкіпером точним ударом в нижній кут – 1:3.

Таким чином, "Арсенал-Київ" вкотре поступається у матчах УПЛ і продовжує знаходитися на дні турнірної таблиці. "Олімпік" після цієї звитяги піднявся аж на 7 позицій, посівши 4 місце.