Арсенал-Київ – Десна 2:0
Голи:
Авагімян, 11, Оріховський, 27 (пен.)

Дивіться також: Ключовий нападник "Динамо" вперше після важкої травми тренується з м'ячем: відео

У 26-у турі чемпіонату України зустрілися дві команди, які перебувають на різних полюсах у турнірній таблиці групи вильоту. "Десна" утримує перше місце й практично гарантувала собі збереження прописки в УПЛ. Водночас "Арсенал-Київ" намагається вибратися нагору з дна турнірної таблиці. "Каноніри" у 2019 році виграли вже три матчі й наздогнали "Чорноморець", а також підібралися до "Карпат".

У першому таймі підопічні Ігоря Леонова продемонстрували, що для них три очки набагато важливіші, аніж для "Десни". На 11 хвилині рахунок у грі вдалося відкрити Авагімяну. Півзахисник чудовим ударом головою замкнув навіс Калітвінцева. У середині тайму господарі закріпили успіх. Джаба Ліпартія заробив пенальті, який впевнено виконав Оріховський – 2:0.

У другому таймі "Десні" не вдалося повернутися у гру та розраховувати на камбек. Футболісти київського клубу грали надзвичайно впевнено й не дозволили гостям з Чернігова створювати небезпечні моменти.

Водночас свої атаки проводив "Арсенал-Київ". На почату другого тайму міг забивати Калітвінцев. Ліпартія чудово віддав у штрафний на Владислава, який відразу пробив, але Литовка врятував партнерів. Свій момент мав і Ліпартія. Осман навісив прямо на ногу Ліпартіі у штрафному, але удар грузину не вдався.

"Арсенал-Київ" зумів втримати рахунок та здобути надзвичайно важливу перемогу. Після цієї гри кияни піднялися на 5-у позицію, яка передбачає перехідний матч з командою Першої ліги за право грати в УПЛ. "Десна" утримує перше місце в групі вильоту.