Поразки Аргентини та Німеччини в першому турі ЧС-2022 стали справжніми сенсаціями. Особливо що стосується Аргентини, яка поступилася Саудівській Аравії та не зуміла повторити рекорд за матчами без поразок.

Варте уваги Не виграли перший матч, зате виграли чемпіонат світу: випадки в історії Мундіалю

Німеччина ж поступилася Японії. Як і аргентинці, німці забили в першому таймі лише з пенальті, але пропустили двічі в другому таймі та програли. При цьому що "бундестім" за цей матч 25 разів пробивав по воротах суперника, 9 з яких – були саме у площину воріт.

Такі поразки в стартових матчах значно похитнули шанси обох команд на чемпіонство. Адже мова йде не лише про результат (хоча поразки дещо ускладнюють вихід з групи), але й гру команди. Це одразу відзначилося і на коефіцієнтах букмекерів, які значно опустили обидві команди в списку фаворитів.

Для прикладу, букмекерська компанія Favbet ще до старту турніру приймала ставки на чемпіонство Аргентини з коефіцієнтом 7,5. Тепер же ставки на тріумф "альбіселесте" приймають з коефіцієнтом 13.

Ще більше зросли коефіцієнти на збірну Німеччини. Тепер ставка на перемогу "бундестім" на Мундіалі може принести виграш з коефіцієнтом 23. Ще до старту турніру ставки на Німеччину приймали з коефіцієнтом 10.

А от Бразилія зберегла за собою перше місце. І після першого матчу коефіцієнти на "селесао" лише впали – з 5,5 до 3,3. Англія хоч і розгромила в першому матчі Іран, але коефіцієнт і на них "похитнувся", тільки в іншу сторону – з 6,3 до 7,5. Такий же коефіцієнт зараз і на перемогу Франції.

До квартету фаворитів піднялася Іспанія. Після розгромної перемоги 7:0 в першому турі, тепер шанси "фурії рохи" теж оцінюються коефіцієнтом 7,5.