Про це розповів глава Асоціації професійних футболістів Англії (PFA) Гордон Тейлор, інформує BBC.

До теми АПЛ розширять і проводитимуть матчі без глядачів: нові деталі відновлення сезону

Потрібно почекати, там побачимо. Я говорю про протокол, який повинен бути представлений незабаром, і про майбутнє. Ми не можемо передбачити майбутнє, але ми можемо пропонувати ідеї. Більше замін, тайми менше, аніж 45 хвилин, нейтральні стадіони. Дуже багато ідей,
– заявив Тейлор.

Він переконаний, що АПЛ потрібно розглянути всі варіанти і дати можливість клубам вивчити ідеї та дати зважену відповідь.

Клубам АПЛ, щоб дограти сезон залишилося зіграти 8-9 турів.

Водночас The Telegraph повідомляє, що керівництво АПЛ разом з клубами не буде обговорювати ідею скорочення тривалості матчів.

Але все ще може бути прийнято рішення про збільшення кількості замін в одному матчі, щоб уникнути можливих травм футболістів.

Що відомо про відновлення АПЛ?

  • Відновлення матчів англійської Прем'єр-ліги планують розпочати 8 червня. АПЛ розіслала клубам ліги передбачуваний розклад відновлення сезону.
  • Згідно з графіком, 18 травня клубам дозволять приступити до повноцінних тренувань. Однак для цього потрібен дозвіл уряду.
  • Також АПЛ розробила правила для відновлення сезону. Клубам доведеться виконувати низку умов на тренуваннях.
  • Більшість клубів АПЛ схиляється до думки, що чемпіонат потрібно встигнути дограти до 30 червня. Причина в тому, що 30 червня закінчуються терміни контрактів і оренд у деяких футболістів.
  • Керівники клубів АПЛ побоюються, що, якщо сезон затягнеться до липня-серпня, гравці покинуть клуби до завершення чемпіонату.
  • Також Прем'єр-ліга начебто розробила план, згідно з яким матчі можуть пройти в ізольованих таборах.

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24.