Українка виборола першу в історії медаль з брейкінгу на чемпіонаті Європи. Анна Пономаренко змогла здобути майже найкоштовнішу нагороду.

Варте уваги Три з найціннішого металу: українські боксери завоювали 9 медалей на міжнародному турнірі

Початок закладено

На чемпіонаті Європи з брейкінгу завойована перша в історії українська медаль. "Срібло" континентальної першості та ліцензію на Європейські ігри-2023 виборола 27-річна бі-гьорл Анна Пономаренко (Stefani), яка у півфіналі перемогла титуловану італійку Anti. Та от у фіналі українка поступилася 15-річній представниці Литви Домініці Nicka Баневіч. Третьою стала представниця Франції Syssy.

В топ-8 найкращих (серед чоловіків та жінок) було одразу троє українців. У першості Європи в іспанській Альмерії взяли участь понад 150 бі-боїв та 75 бі-гьорл. Україна була представлена 11 спортсменами та 8 спортсменками. Варто зазначити, що брейкдансинг – новий олімпійський вид спорту. До того ж він вперше буде представлений на Іграх-2024 в Парижі.