Українська параплавчиня вийшли на старт запливу на 100 метрів брасом. Анна Гонтар змагалися у класі SB5, пише 24 Канал.

Анна Гонтар – дворазова призерка Паралімпіади-2024

У кваліфікаційному запливі Гонтар показала третій результат. Українка зберігала непогані шанси здобути свою другу медаль на Паралімпіаді в Парижі.

У вечірній сесії відбувся фінальний заплив. Суперницями українки були сім параплавчинь з Китаю, Великої Британії, Ісландії, Бразилії, Італії, Німеччини та Японії. Анна стартувала з третьої доріжки.

У підсумку українка фінішувала з третім результатом та здобула бронзову медаль Паралімпійських ігор-2024. Гонтар завершила дистанцію з часом – 1:44.25.

Результати запливу на 100 метрів брасом / Скриншот із офіційного сайту Паралімпіади

Нагадаємо, що в активі Анни Гонтар вже була бронзова медаль з плавання на дистанцію 50 метрів вільним стилем.