Рахунок відкрили південноамериканці. Вже на дванадцятій хвилині на добиванні вдало зіграв Паділья. Ще до перерви європейська команда відігралася. Представник "Ліверпуля" Стерлінг вистрелив здалеку, ніхто ноги не підставив - 1-1. У підсумку чвертьфіналіста довелося визначати в серії післяматчевих пенальті. Тут героєм став голкіпер Англії Пікфорд. Два сейви юного стража воріт вивели "трьох левів" до чвертьфіналу.

Тут на британців уже чекає збірна Німеччини. Бундесмашина змела зі свого шляху команду Сполучених Штатів. Ще в першому таймі німці зробили рахунок розгромним. Спочатку слово взяли захисники. Голи забивали Корай Гюнтер із дортмунської "Боруссії" та Мічел Вайсер із "Кельна". Не бракує талантів і в Леверкузені - продемонстрував форвард Самед Єсіл, забиваючи третій гол у ворота американців. Довершив знущання над Штатами Марвін Дюкш - 4-0.