Автором голу став Джонс Стоунз. Після подачі з кутового захисника залишили без нагляду у центрі штрафного майданчика, і англієць головою переправив м'яч у ворота.

Подвоїла рахунок збірна Англії з пенальті. У штрафному суддя зафіксував порушення проти Джессі Лінгарда і призначив пенальті. З 11-метрової позначки потужно у верхній кут пробив Гаррі Кейн. Це його третій гол на Чемпіонаті світу.

Третій гол ще у першому таймі на рахунку Лінгарда. Він наважився на потужний удар з-за меж штрафного майданчика, коли обігрався "в стіночку" з Янгом. М'яч полетів у дальній кут під саму перекладину.

Дубль у матчі оформив захисник Стоунз. Англійці розіграли "домашню заготовку" при розіграші зі штрафного. Послідував навіс на Дальню штангу, звідки м'яч головою скинули вздовж лінії воріт. Головою пробивав Стерлінг, але воротар зумів зреагувати. Однак м'яч в сітку головою одразу добив Стоунз.

Ще у першому таймі у ворота збірної Панами був призначений другий пенальті у матчі. Його пішов виконувати Кейн. Капітан "трьох левів" пробив так же, як і перший раз – у верхній лівий від себе кут воріт. Воротар стрибнув у протилежному напрямку. Команди пішли на перерву за рахунку 5:0

Шостий гол у матчі, який забили у ворота збірної Панами, влетів від п'яти Кейна. Пробивав у цьому моменті Лофтус-Чік. Але невеликий рикошет від форварда змінив траєкторію польоту м'яча. Гол зарахували на Кейна, якого одразу ж замінили. Як і Лінгарда. Щодо Кейна, то він став другим футболістом на цьому Чемпіонаті світу, який зробив хет-трик. Перший – португалець Роналду у матчі зі збірної Іспанії. Однак англієць з п'ятьма голами очолив гонку бомбардирів.

Та Панама зуміла забити свій перший гол на Чемпіонаті світу. Після подачі зі штрафного у падіння ногою дотягнувся до м'яча Балой і переправив його у площину воріт. Таким чином команди повторили гольову досягнення, яке було встанвлено у іншому матчі цієї групи – сім голів в одному матчі.