Вест Хем – Манчестер Юнайтед 3:1

Голи: Андерсон, 5, Лінделоф, 43 (авт.), Арнаутович, 74 – Рашфорд, 71

Господарі поля відкрили рахунок у матчі вже на 5-й хвилині. Сабалета прострілив до лінії воротарського майданчику, звідки Андерсену не склало труднощів переправити м'яч у ворота.

Але саме цікаве для українських вболівальників припало на кінець першого тайму, коли перевагу "Вест Хему" у матчі подвоїв Андрій Ярмоленко. Українець отримав м'яч поруч з лінією штрафного і пробив у напрямку воріт, а потім м'яч рикошетом від ноги Лінделефа влетів в ближню від де Хеа дев'ятку – 2:0. Однак пізніше цей гол перезаписали на автогол Лінделефа.

Відео голу Андрія Ярмоленка у ворота Манчестер Юнайтед

Вже у другій половині протистояння форвард гостей Маркус Рашфорд скоротив відставання "Манчестер Юнайтед" до мінімуму. Нападник відповів Андерсону своїм взяттям воріт п'ятою. Вийшло дуже ефектно та красиво. Але майже одразу Арнаутович відновив перевагу господарів у два голи. 3:1 – впевнена перемога "Вест Хема".

Ярмоленко провів у грі 72 хвилини, поки його не змінив Роберт Снодграс. Таким чином, перемігши "Манчестер Юнайтед", лондонці подовжили безпрограшну серію до чотирьох матчів.

Після цієї перемоги "Вест Хем" набрав 7 очок і піднявся на 12 місце. "МЮ" зазнав вже третьої поразки в чемпіонаті, команда Жозе Моурінью вже 8-а в турнірній таблиці АПЛ.