1 січня 2023 року 34-річний правий захисник підписав контракт із російським Ільпаром. Цей російський клуб виступає в одному з нижчих ліг країни-окупанта. Уболівальники житомирського Полісся, колишнього клубу Андрія Сахневича, звернулись до УАФ та УПЛ з приводу цього горе футболіста.

Варто прочитати "Позиція гравців з України була доволі ясною": тенісистка з Росії вкотре підтримала українок

"Повернеться у Житомир тільки у чорному пакеті"

Фанати закликали українські футбольні організації довічно заборонити Сахневичу займатися будь-якою футбольною діяльністю на території України. Футболіст зрадив рідну країну, не засуджує війну та виправдовує політику Владіміра Путіна. Тому йому вже точно не місце в Україні.

Уболівальника дебютанта УПЛ запевнила, що Сахневич зможе повернутись у рідний Житомир лише у чорному пакеті, в яких російські військові цілими групами повертаються у свою "вєлікую страну".

Це вже не перший перехід Сахневича до російського клубу. У сезоні-2015/2016 Андрій виступав за КАМАЗ, за який відіграв 18 матчів. Після чого повернувся в Україну.

У профілі футболіста, який народився у Житомирі, на Transfermarkt у позначене громадянство зазначені дві країни Україна та Росія.

Що відомо про футболіста-зрадника з України

  • Розпочинав своє сходження у дорослий футбол у структурі київського Динамо. Однак до головної команди киян так і не дійшов.
  • Влітку 2010 опинився без клубу, а вже 1 січня нового 2011 року став футболістом Олександрії.
  • Далі у кар'єрі Сахневича був запорізький Металург. Після чого правий захисник поїхав грати у Росію. І це вже після того, як на Донбасі розпочали бойові дії.
  • У лютому 2017-го став футболістом Гірника-Спорт, а влітку того ж року приєднався до Колоса. Найбільше у своїй кар'єрі зіграв за ковалівський клуб – 61 матч.
  • Через три роки у команді переїхав грати у Латвію, а влітку 2021-го повернувся в Україну, де став гравцем Полісся.
  • 1 липня 2022 року Сахневич знову залишився без клубу.