От і в домашньому поєдинку проти СКА з Санкт-Петербурга команда з далекого Сходу була зім'ята ще в стартовому періоді. Не минуло й 4 хвилин матчу, а шайба вже двічі побувала у воротах господарів. Відзначилися Мартенсон і Кольцов. Розгромним рахунок зробив - Рибін, потужно вистреливши здалеку. До першої перерви власне прізвище на табло вписав ще й Тіхонов. До честі хокеїстів "Амура" навіть у такій, здавалося б, безнадійній ситуації рук вони не опустили.

Лугін двічі спробував скоротити відставання в рахунку. Однак "армійці" постійно відновлювали чотиришайбову перевагу. Підсумковий рахунок матчі – 3:7. Стільки в цьому сезоні хабаровці ще не пропускали. СКА впевнено лідирує в турнірній таблиці Західної конференції. В московського "Динамо" вже на 7 очок менше.