Амір Хан, який у 2009 році відібрав титул в українця, проведе об’єднувальний бій із чемпіоном за версією IBF у першій напівсередній вазі Забом Джудою.

“Я знаю, що це буде важкий поєдинок проти Заба Джуди. Ми всі знаємо наскільки він хороший боксер. Він виграв багато титулів, та не думаю, що зараз знову прийшов його час. Ми б’ємося за пояси WBA та IBF і, я не думаю, що з тим голодом до перемог, який є в мене, я віддам йому ці титули. Для мене це шлях на гору, я хочу вигравати все більше і більше поясів, і стати одним з найкращих боксерів усіх часів”, - заявив чемпіон світу за версією WBA Амір Хан.

На 9 років старший за свого майбутнього суперника Джуда, утім теж не має наміру прощатися із титулом, завойованим лише цього року.

“Це круто, тому що спочатку я бився із Санта-Крусом з Мексики, потім проти Маттісе з Аргентини, з Мабуза з Африки. Тепер от Хан, як Ви знаєте, з Британії. Можете тепер називати мене міжнародним кілером. Думаю, ми отримаємо чимало задоволення від поєдинку”, - сказав чемпіон світу за версією IBF Заб Джуда.

Доля двох чемпіонських поясів вирішуватимуться у Лас-Вегасі 23 липня.