Раніше у фахівця виявили коронавірусну інфекцію, в останні дні життя він був підключений до апарату штучної вентиляції легенів. Про це повідомляє пресслужба Федерації спортивної боротьби РФ.

Читайте також У Росії 10 днів поспіль щодня реєструють понад 10 тисяч випадків COVID-19

"Федерація спортивної боротьби Росії, тренери і члени спортивної збірної команди Росії висловлюють свої щирі співчуття рідним і близьким покійного, пам'ять про нього навіки залишиться в наших серцях", – йдеться у повідомленні.

Що відомо про Магомеда Аліомарова?

Магомед Аліомаров народився в Дагестані і з дитинства захоплювався спортивною боротьбою. У 2011-2015 роках він був головним тренером збірної Азербайджану з вільної боротьби. Тренувати російську жіночу збірну Аліомаров почав у лютому 2019 року.

Під керівництвом Магомеда Аліомарова збірна Росії на чемпіонаті світу 2019 року виграла п'ять медалей, в тому числі 2 золоті, повернувши собі статус одного зі світових лідерів.

  • Дагестан знаходиться на п'ятому місці за поширеністю коронавірусу серед російських регіонів. За даними на 12 травня, в республіці виявлено 2888 випадків коронавірусною інфекції, 1008 осіб одужали, 23 померли.

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24