Ведучий ютуб-каналу "ТаТоТаке" заявив, що організацією трансферу займалася агентська компанія, клієнтом якої є Олександр Зінченко з "Манчестер Сіті".

Читайте також: "Динамо" офіційно підсилилося бельгійським форвардом

Влітку розглядалася організація трансферу Миколенка в АПЛ. Цим займалася російська агентська компанія, Олександр Зінченко їх клієнт. Нічого конкретного там не було. Зараз Миколенко підписав контракт з компанією ProStar Вадима Шаблія.

За нашою інформацією, у "Динамо" є три футболісти, яких Ігор Суркіс (президент "Динамо", – Спорт24) за маленькі гроші не відпустить. Миколенко – один з трьох. Решта два – Циганков і Попов,
– сказав Співаковський.

Також Співаковський розповів, що "Динамо" відповіло відмовою на пропозицію французького клубу. Неназвана команда начебто пропонувала 6 мільйонів євро за Віталія.

До слова: Бразильський клуб підтвердив інтерес до футболіста "Динамо"

У жовтні Співаковський повідомляв, що "Динамо" отримало пропозицію по Миколенку в розмірі 15 мільйонів євро, однак відмовилось продавати гравця. Тоді також йшлося про англійський клуб.

У цьому сезоні 20-річний футболіст забив 2 голи й зробив 5 результативних передач за "Динамо" у 23 матчах. Портал Transfermarkt оцінює Миколенка у 6 мільйонів євро.