Український клуб приїхав за реваншем

У першому матчі у словенському Кошице Дніпро-1 показав дуже нестабільну гру. Вже до 29-ї хвилини зустрічі рахунок був 0:2 на користь кіпрського клубу, пише 24 канал.

До теми З голкіпером-невдахою, але без Лучкевича: заявка Дніпра-1 на матч-відповідь Ліги Європи

Відзначимо, що новенький голкіпер Дніпра-1 Макс Валеф дуже грубо помилився на виході. Дніпровська команда змогла відквитати лише один гол. На останній хвилині основного часу Сваток головою зробив цифри на табло 1:2. Це вже значно краще, ніж летіти у Кіпр із різницею у два м'ячі.

Кадрові втрати та плюси

До поєдинку Дніпро-1 підходить із кадровими втратами. У Ларнаці Олександр Кучер не зможе розраховувати одразу на чотирьох футболістів. Через травми помічниками команді не будуть Еміліано Пуріта, Валерій Лучкевич та Сергій Горбунов. А Едуард Сарапій н зіграє через вилучення, яке отримав у попередньому матчі.

Натомість є один плюс. Олексій Гуцуляк, який відновився від пошкодження, потрапив у заявку на гру.

Прогноз від Favbet

Букмекери не надто вірять у реванш Дніпра-1. Перемога українського клубу в основний час оцінена у 3,80. Звитяга АЕКа – 2,06. Нічия за 90 хвилин – 3,55.

Усі вагаються, чи зможуть обидві команди потішити нас голами: так – 1,90, ні – 1,84.

Мінімальна перемога в основний час дозволить Дніпру-1 перевести протистояння у додаткові тайми. Рахунок 0:1 оцінений у 9,80. Результату 0:2 вистачить підопічним Кучера для того, щоб зберегти місце у Лізі Європи. А такий підсумковий рахунок оцінений у 19.

На рахунок 1:2 на користь АЕКа, який був зафіксований у першому матчі, можна зробити ставку з коефіцієнтом 8,70.

Чи буде у другій зустрічі вилучення, як це було у першому поєдинку? Букмекери Favbet не вірять у те, що команди не дограють матч у рівних складах: так – 3,70, ні – 1,25.

  • Хто може записати своє прізвище у протокол матчу? Найбільше шансів забити має Іван Трічковскі – 2,55. Трішки гірше оцінюють можливість відзначитись Рафаелу Лопешу – 2,75.
  • Шанси лідера Дніпра-1 Артема Довбика оцінюють найкраще у складі українського клубу – 2,75. А от на гол Артема Громова можна зробити ставку з коефіцієнтом 4.