Основне призначення – евакуація мирного населення, а також доставка гуманітарних вантажів з Європи для біженців у Миколаївській області.

Варте уваги Нищить ціль з відстані 1,5 кілометра: засновник Favbet Foundation передав ЗСУ надсучасну зброю

"На жаль, в Україні все ще зберігається дефіцит палива, яке вкрай необхідне волонтерам для допомоги українцям. До нас звернулися волонтери з Миколаївської області, ми максимально швидко відреагували та закупили паливо. Маємо надію, це врятує не одне життя", – зазначив Андрій Матюха.

Нагадаємо, раніше за підтримки компанії Favbet та Favbet Foundation було передано 5 тонн палива для українських військових та волонтерів.

Favbet Foundation – благодійний фонд, заснований 2020 року компанією Favbet. Фонд впроваджує ініціативи у сфері освіти, здоров'я та спортивного розвитку. Як раніше повідомляли медіа, наразі 95% проєктів орієнтовані на допомогу країні та армії.

Раніше Favbet відкрив Центр адаптації для переселенців з України у хорватському місті Загреб з метою безкоштовного вивчення хорватської та англійської мов, надання психологічної підтримки та гуманітарної допомоги.