Крім цього розвідники отримали пікап Nissan Navara, який було повністю переобладнано під потреби розвідувальних місій, в тому числі додано камери нічного бачення.

"Всі ми щодня бачимо, яку роль на фронті відіграють дрони. Це не лише очі нашої армії, а й ефективний інструмент знищення ворожої техніки та живої сили. Дрони рятують життя нашим захисникам, а це безумовний пріоритет. Ми щодня бачимо відео, на що здатні дрони і яке значення вони мають у сучасній війні. Чим більше ми матимемо таких дронів, тим ближчою буде наша перемога", – зазначив засновник Favbet та президент фонду Favbet Foundation Андрій Матюха.

"Єдине свято, якого ми дійсно чекаємо – Свято Перемоги. Тому навіть у день народження підтримуємо тих, хто його наближає. FAVBET та Favbet Foundation з перших днів вторгнення системно підтримують Сили оборони, забезпечуючи передові підрозділи сучасним радіотехнічним обладнанням, приладами нічного бачення, а також поставляючи на фронт автомобілі", – розповів віцепрезидент благодійного фонду Favbet Foundation Ігор Сірук.

Всього за час війни за підтримки FAVBET та благодійного фонду Favbet Foundation українська армія отримала понад 220 авто та більше 115 дронів. Сумарна сума допомоги Силам оборони станом на вересень склала більше 150 мільйонів гривень. Зокрема, компанія передала 57,5 мільйонів гривень на 53 нові пікапи для оснащення "Армії дронів" та стала найбільшим корпоративним донором "Операції "Єдність" із закупівлі 10 тисяч FPV-дронів, перерахувавши 10 мільйонів гривень.