Каміла Валієва – жертва, але кожна інша дівчина – жертва Каміли

Адам Ріппон не надто стримувався, коли закликав МОК покарати Олімпійський комітет Росії. Саме він офіційно представлений на Олімпіаді-2022.

За словами Ріппона, Валієва є жертвою. Але й інші спортсменки постраждали через неї. Відтак він би висловив протест.

"Мені подобається уявляти, що я одягнув би свій костюм, стояв би просто по центру або підійшов до судді, поки грає музика, і тоді сказав: "це несправедливо", а потім відмовився б кататися. Все тому, що це нечесна конкуренція, це несправедливо щодо мене, нечесно щодо всіх інших. Це смішно і просто неправильно", – розповів Ріппон.

Оце так Ненавиджу, – російська фігуристка агресивно відреагувала на перемогу співвітчизниці на Олімпіаді

Відтак Ріппон, який зараз є тренером американки Мераї Белл, яка теж виступала на Олімпіаді-2022, рекомендує звернути увагу на тренерський штаб Валієвої.

"Я побачив, що російські ЗМІ дуже привертають увагу до цієї п’ятнадцятирічної дівчинки, коли насправді у центрі уваги має бути перевищення повноважень тренерами та всіма, через кого вона опинилася в такій ситуації", – розповів Ріппон.

А тако сильніше покарати Росію. Адже попереднє покарання МОК не дало результат.

Найбільша проблема – ставлення до допінгу Олімпійського комітету Росії. Усі там постійно його вживають, а коли їх ловлять на цьому, вони вдають, що до них якесь особливе ставлення,
– заявив фігурист.

Читайте також Те, що їй дозволили кататися, створить величезний прецедент, – експертка про допінг Валієвої

"Санкції МОК щодо Росії були не достатньо жорсткими. Вони не вжили належних мір, щоб покарати Росію. Через МОК ми спостерігаємо за тим, як 15-річна дівчинка знаходиться у самому центрі скандалу. Тому що вони не покарали Росію належним чином. І єдине, що вони зробили, це проголосували за зміну прапорів, щоб на них було приємніше дивитися. Також змінили свій гімн на музику Чайковського. Оце так оновлення. Я лише не розумію, чому в них такі жахливі костюми. Скоріше за все, вони просто витратили всі гроші на адвокатів та допінг", – підсумував Ріппон.

  • У 15-річної Каміли Валієвої виявили допінг під час виступу на Олімпіаді-2022. Однак допінг виявили в пробі, який взяли ще до Олімпіади.
  • Виявилося це після того, як Валієва у складі збірної ОКР виграла золото у командних змаганнях. Але церемонія нагородження так і не відбулася.
  • МОК вимагав відсторонити Валієву від змагань. Але Спортивний арбітражний суд відхилив позов МОК. Відтак росіянка виступила і в одиничних змаганнях. Правда там вона посіла лише четверте місце.
  • Тепер же CAS буде розслідувати ситуацію з допінгом Валієвої, за підсумками якого і буде прийнято рішення про переможців Олімпіади-2022 в командних змаганнях з фігурного катання.