Хлопчик просто вирішив удосконалити свої навички гри у воротах, використовуючи паркан на задньому дворі. Відео тренування в інтернет виклала його мати, яке за декілька годин набрало шаленої популярності.

Варто прочитати На зло хейтерам: неймовірний удар гравця МЮ – відео

Футболісти яскраво відреагували на незвичайні тренування юного воротаря в умовах карантину.

Коли ти воротар і у тебе єдина дитина в умовах карантину. ти намагаєшся не відставати від тренувань. Син придумав це! Я – вражена,
– підписала відео мама хлопчика.

Відео тренувань юного воротаря

Відео побачили імениті воротарі, це голкіпер МЮ Давід Де Хеа і колишній страж воріт "червоних дияволів" Петер Шмайхель.

Ніщо, навіть злий вірус, такий як COVID-19, не повинен заважати талановитому воротареві ставати краще. Молодець, хлопець,
– прокоментував легендарний Шмайхель.

Іспанський гравець "Манчестер Юнайтед" Хуан Мата запропонував хлопчикові потренувати з ним штрафні удари, коли завершиться карантин. Також свої послуги хлопцеві запропонував голкіпер "Уотфорда" Бен Фостер.

На наступний ранок Нейт прокинувся справжньою зіркою футболу. Біля його будинку було багато представників ЗМІ, які очікували взяти коментар у юного футболіста. Ось так за один день юному Нейту вдалось стати зіркою футболу.

Тепер на Нейта чекає багато зіркових тренувань. Футболіст здобуде неабиякий досвід та допоможе потренуватись популярним футболістам. Можливо, хлопець в майбутньому стане черговим успішним воротарем МЮ чи ще якогось клубу лідера світових чемпіонатів.

Найцікавіші новини спорту – підписуйтеся на наш Twitter та Telegram