Жіночий хокей на ОІ-2018: Росія видовищно поступилась Фінляндії у матчі за "бронзу"

21 лютого 2018, 18:02

21 лютого у південнокорейському Каннині у рамках Олімпійських ігор 2018 року відбулася гра за бронзові нагороди хокейного турніру. За медалі змагалися жіноча збірна Фінляндії та команда Олімпійських атлетів з Росії.

У підсумку перемогу та третє місце посіли фінки. Гра звершилась із рахунком 3:2 на їхню користь.

Зауважимо, що неприємні моменти для атлеток із Росії почалися відразу після стартового свитка, коли фінські хокеїстки вдало реалізували більшість – шайбу до свого доробку записала 18-річна Петра Ніємінен. Крім того, в середині періоду травми зазнав голкіпер команди з Росії Надія Морозова, але в результаті воно виявилося незначним, і вона продовжила гру.

Другий період росіянки розпочали також невдало – за 10 секунд після його старту пропустили вдруге, а відзначилась за Фінляндію Сюзанна Тапані, яка після програного суперницями вкидання вийшла без жодного опору з боку опоненток віч-на-віч із воротарем. До слова, цим збірна Фінляндії ще раз підтвердила, що вона найкраще за усіх на цій Олімпіаді вміє реалізувати моменти.

Упродовж гри фінки значно переважали росіянок

Щоправда, ще у цій частині гри команда ОАР все ж зуміла відіграти один гол, який на 23 хвилині забила Ольга Сосіна. Згодом росіянки кілька разів опинялися у більшості, а одного разу фінки навіть залишилися утрьох, однак жоден їхній удар так і не потрапив у ціль. Крім того, упродовж першої хвилини такої переваги команда з Росії жодного разу не пробила по воротам суперниць. Відтак, логічну крапку у цьому періоді поставила Лінда Вялімякі, яка скористалася прекрасним пасом від Венли Хові – 3:1 на користь Фінляндії.

У третьому періоді представниці Росії знову спромоглися на ще одну шайбу, яку до свого активу записала Людмила Бєлякова та яка зробила це у більшості. Але Фінляндія все ж зуміла втримати переможний для них рахунок, і. як результат, виборола "бронзу" Ігор.

Жіноча збірна Фінляндії з хокею – боронзових призер ОІ-2018

Олімпіада-2018. Хокей. Жінки. Матч за 3-е місце.

Фінляндія – Олімпійські атлети з Росії – 3:2

Голи: 1:0 – Ніємінен, 02:23; 2:0 – Тапані, 20:10; 2:1 – Сосіна, 22:40; 3:1 – Вялімякі, 32:18; 3:2 – Бєлякова, 46:03