Так, із заявлених на турнір 22 футболістів, візи отримали лише вісім спортсменів. При цьому серед яких немає номінальних голкіперів. Саме вони і відправилися до Австралії, де у місті Перт і відбудеться Чемпіонат світу. Там їх вночі зустріла українська діаспора.

Читайте також: Скандал з професійним боксом в Україні: федерація намагається ліквідувати, боксери – проти

Команда ж подала апеляцію на відмову у візах. Якщо її приймуть, то решта футболістів вирушить до Австралії вже у вівторок, 1 жовтня. на цей день в українців запланований матч з Ліваном. Тож навряд чи вони встигнуть на гру.

"Оскільки у складі команди на перший матч є тільки 5 гравців та тренери, ми вирішили підтримати ідею нашого президента Володимира Зеленського та піти трохи далі. Видавати паспорти нашої країни нашій діаспорі тут ми не можемо, але заявити пару гравців з місцевої української команди ми можемо. Отож, після вечірнього тренування буде вирішено хто з "Козаків Перту" приєднається до нашої команди", – заявили у Федерації мініфутболу України.

Нагадаємо, на Чемпіонаті світу з мініфутболу збірна України 1 жовтня зіграє проти Лівану. Початок зустрічі о 16:00 за київським часом. У четвер, 3 жовтня, українцям протистоятиме збірна Румунії (початок – о 15:30). В суботу відбудеться гра проти збірної Нігерії (початок о 15:30).