Франція – Україна 2:2

Голи: Мухудін, 10, Рамірес, 13 (пен.) – Журба, 7, Педяш, 29

Матч проти Франції нічого не вирішував для обох команд (обидві збірні позбулися навіть гіпотетичних шансів на вихід з групи), і тому перетворився на спаринг з підвищеною відповідальністю.

Дивіться також: Футзалістки збірної України забили гол з неймовірної комбінації у матчі проти Фінляндії: відео

Українці повели в рахунку на 7-й хвилині матчу зусиллями Сергія Журби. Франція ще до перерви відігралася і вийшла вперед.

В середині другого тайму Олександр Педяш встановив остаточний рахунок зустрічі – 2:2.

Україна набрала одне очко і завершила відбірковий турнір на останньому місці турнірної таблиці. Раніше команда Косенка поступилася Сербії (2:5) і програла Іспанії (1:3).

Нагадаємо, що переможець групи безпосередньо вийде на світову першість. Команда, яка зайняла друге місце, зіграє в плей-офф, в якому розіграють ще дві путівки на чемпіонат світу.