Україна – Греція 0:1
Голи:
Дзоліс, 57

Це важливо: ФФУ дала офіційну відповідь на скарги Португалії та Люксембургу в УЄФА щодо Мораеса

Уже до сьомої хвилини "синьо-жовті" тричі пробили по воротах. Перший тайм за співвідношенням ударів був повністю за українцями (8:2). Але на 42-й хвилині наша команда Володимира Єзерського залишилася в меншості – пряму червону картку отримав Бражко.

У перерві наставник збірної України, з урахуванням обставин, що склалися, спробував перебудувати гру команди. Однак на 57-й хвилині греки таки вийшли вперед.

Маючи на одного гравця більше, суперник "синьо-жовтих" став частіше загрожувати воротам Нещерета. У такій ситуації українцям було важко щось змінити, тому греки здобули мінімальну перемогу.

Доля путівки до фінальної частини чемпіонату Європи для команди Володимира Єзерського вирішиться в останньому турі в поєдинку з іспанцями.