Читайте також: Став відомий склад збірної України на перший в сезоні Кубок світу з біатлону

Варто зазначити, що Юлія Джима не буде брати участь у цих естафетах. Як пояснила сама спортсменка, про це рішення їй заявив старший тренер команди.

"Все добре, не переживайте, я виступала в складі команди України і, звичайно, продовжую бігати за Україну. Що стосується естафет, то я не відмовлялася від них. З приводу першого етапу: сподіваюся, що все буде добре та почну сезон з індивідуальної гонки. У мікс-естафетах я не бігаю, так повідомив мені старший тренер команди пару днів назад. Я поважаю це рішення. Всі знають, що я готувалася не в команді і, відповідно, не мала можливості порівняти свою готовність з дівчатами. Я розумію нюанси індивідуальної підготовки, тому повністю приймаю рішення федерації. Сподіваюся всі теж розуміють і обговоренню воно не підлягає. Я рада, що мені дали шанс виступити в особистих гонках, вірю, що все буде добре, і вже в Хохфільцені, не виключаю, що ви зможете мене побачити в складі естафети", – повідомила Юлія Джима.

Читайте також: У складі збірної України з біатлону відбулася серйозна заміна перед Кубком світу

До слова, Юлія Джима фінішувала першою в контрольному спринті в австрійському Обертілліяхі. Вона допустила тільки один промах на двох вогневих рубежах.

Нагадаємо, що етап Кубка світу з біатлону в Поклюці відкриє новий біатлонний сезон 2018/19 і триватиме з 2-го по 9 грудня. Одиночна змішана естафета пройде в 13:00 в неділю, 2 грудня, а класична змішана естафета – о 15:00.