Частина суми, яку боксер отримує за бій, витрачається на організаційні моменти й податки.

Що там в Усика: Олександр назвав дату наступного бою і суперника

Від того, про що говорять, боксер кладе собі в кишеню половину. Я природно не буду вдаватися у цифри. Приблизно так. Після всіх витрат і податків в цілому залишається половина.

У принципі, непогано насправді. Хліб у нас не легкий. Якщо комусь здається, що ми незаслужено нагороджені чимось, то це ж не проблема. Я завжди про це говорив: "Одягайте рукавички, йдіть у ринг і заробляйте". В чому проблема? У нас же демократія,
– цитує Олександра vRINGe.

Поки рекордний гонорар Гвоздик отримав, коли у ніч на 31 березня у Філадельфії провів свій перший захист титулу чемпіона світу за версією WBC в напівважкій вазі. Українець впевнено переміг француза Дуду Нгумбу й заробив один мільйон євро.

Читайте також: Гвоздик про війну з Росією: Президенту потрібна була завіса, щоб грабувати нашу країну

Наступний поєдинок Гвоздик проведе проти росіянина Артура Бетербієва, який запланований на 18 жовтня у США. Точне місце проведення оголосять згодом. На кону стоятимуть титули WBC і IBF в напівважкому дивізіоні.

За вихід у ринг проти володаря титулу IBF росіянина Бетербієва Гвоздик отримає 1,5 мільйона доларів. Це буде новий рекордний гонорар Олександра.

Останні новини про бій Гвоздик – Бетербієв – читайте тут.