Шлях до тріумфу для Олександра видався досить непростим. Так, у першому кваліфікаційному фіналі українець посів третє місце, а у другому відбірковому фіналі Абраменко вже був четвертим, навіть попри ідеальний стрибок. Щоправда, така сходинку все ж забезпечила йому вихід до суперфіналу.

У вирішальному фіналі Абраменку не було рівних і у підсумку він отримав від суддів 128,51 бала. Таким чином, українець фінішував першим, на другому місці розмістився представник Китаю Цзя Цзунян, який програв тріумфаторові з України лише 0,46 бала, а третім став Олімпійський атлет з Росії Ілля Буров, який від золотої нагороди відстав 6.34 бала – судді його виступ оцінили у 122.17 пункта.

Додамо, що у великому фіналі було дуже багато падінь, відтак боротьба за першу сходинку вийшла дуже яскравою.

До слова, з підсумками Олімпіади за 18 лютого Ви можете ознайомитися тут.