Згідно з даними в світовій класифікації на 3 грудня, 101 гравець безпосередньо пройшов в основу турніру в Мельбурні. Троє тенісистів скористалися захищеним рейтингом: Енді Маррей (2), Янко Тіпсаревич (88) і Стів Дарсіс (90).

Читайте також: Один з найпрестижніших тенісних турнірів докорінно змінить правила

У альтернативний список з українців входить Сергій Стаховський (134). Змагання в кваліфікації стартують 8 січня, а боротьба в основній сітці розпочнеться 14 січня.

В останній раз в основі Australian Open не зіграв жоден з українських тенісистів ще в 2008 році. У тому сезоні Стаховський зазнав поразки на старті кваліфікації, а Долгополов – у фіналі відбіркового етапу.

Серед українок відповідно до рейтингу за 3 грудня, який є відсіченням в основну сітку Australian Open-2019, в Мельбурні зіграють чотири наші тенісистки: Еліна Світоліна (4), Леся Цуренко (27), Даяна Ястремська (58) і Катерина Козлова (97).

Читайте також: Один із найкращих українських тенісистів сучасності повернувся на корт: відео

Нагадаємо, що Олександр Долгополов через травму не виступав в турі з травня і зараз займає 300-й рядок у рейтингу, а Ілля Марченко, який після операції виступив в цьому році на 12 турнірах і в Кубку Девіса, за підсумками сезону виявився за межами топ-600.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24