У матчі проти "Веракруза" воротар господарів Антоніо Родрігес пропустив на 19-й хвилині. Та на 67-й хвилині його команда зрівняла рахунок, а на 88-й "Чівас" вийшов вперед.

Це варто побачити: Яремчук забив 16 гол у сезоні, але це не допомогло "Генту" перемогти: відео

Тож коли вже йшов компенсований арбітром час, воротар гостей Хурадо Рока пішов у чужий штрафний майданчик на подачу з кутового. Але йому відзначитися не вдалося. М'яч же потрапив до рук Родрігеса. Він його потужно вибив у бік воріт суперника. Захисник "Веракруза" ще намагався дістатися до м'яча, але йому цього у підкаті зробити не вдалося.

Відео голу воротаря

У підсумку "Чівас" здобув перемогу 3:1. "Веракруз" же залишився на останньому місці у турнірній таблиці чемпіонату Мексики.