Усик заявив, що продовжує підтримувати зв'язок з багатьма друзями з Росії. На думку 33-річного боксера, вони не винні в тому, що сталося.

Читайте також Усик відповів на запитання "чий Крим" в інтерв'ю ексрегіоналці Бондаренко

У мене дуже багато знайомих, друзів є в Росії. Я з ними продовжую спілкуватися. Вони не винні в тому, що сталося. У тому, що наші царі, які нагорі, чогось не поділили. Або ще хтось. Президенти між собою кожен день розмовляють, спілкуються про ту чи іншу ситуацію. А ми один одного хаємо, обзиваємо,
– заявив Усик.

Також Усик прокоментував те, що деякі вболівальники обзивають його через політичну позицію.

"Слухайте, я стільки за цей час почув про те, що я "сєпар", "ватник", "малорос". Стільки назв, що, мені здається, можна навіть пісню під це придумати. Людям не подобається те, що я не відповідаю їхнім очікуванням. Вони чогось чекають. А ви не сподівайтеся на людей, на людей не можна сподіватися, потрібно сподіватися на Бога", – заявив Олександр.

До речі Усик відповів на образливий коментар: Ти боягуз, який ніколи при зустрічі такого не скаже

Усик переконаний, що через деякий час все зміниться на краще.

"А то, що відбувається – це просто "жестянка". Пройде якась велика кількість часу, а, дай Боже, щоб пройшло мало, і ми будемо про це згадувати і говорити: "Як ми могли допустити, що таке взагалі сталося?" А таке буде.

Насправді, якщо ми чекаємо якоїсь допомоги ззовні, то це дуже погано. Ми повинні всередині себе самі собі допомогти, не заганяти один одного. Сусіда не бити, не обзивати його", – резюмував боксер.

Дивіться відео інтерв'ю Усика

Що відомо про Олену Бондаренко? Колишня членкиня "Партії регіонів", журналістка, народний депутат України 5-го, 6-го та 7-го скликань. Відома своїми скандальними висловлюваннями про відносини України і Росії та війну на Донбасі.

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram.