"Визволителі" знищили футбольну школу Реала в Ірпені: моторошне відео
Джерело:
фейсбук Станіслава МедведенкаІрпінь став одним із символів України, яке показує той жах, який із собою принесли "асвабадітєлі". "Військовим об'єктом" для окупантів стала навіть футбольна школа топового клубу світу.
"Русскій мір" дістався до футбольної школи
Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка – це міста, який після приходу "русского міра" більше не впізнати. Окупанти знищували усе, що потрапляло на їх око.
Дивіться також Вирви глибиною 6 метрів: жахливі фото розбитого стадіону Десни після приходу "асвабадітєлєй"
У 2019 році в Ірпені зірки мадридського Реала відкрили соціально-спортивну школу на базі місцевого ліцею. В Україну Клод Макелеле, Едвін Конго та Хосе Еміліо Амавіска. Після 24 лютого 2022 року ця футбольна школа перетворилась на руїни.
Відео наслідків нападу окупантів виклав дворазовий чемпіон НБА Станіслав Медведенко. Посеред поля великі вирви, вибиті вікна, повалені стіни та дахи.
Директор, вчителі та працівники школи розпочали розгрібати завали.
Російські війська вщент знищили інфраструктуру чернігівської Десни, яка залишилась без стадіону. Також у цей список потрапили футбольні об'єкти Маріуполя. Це місто вже практично стерте з карти світу.
Повний текст публікації з фейсбуку Медведенка
Зірки світового спорту відкривали у 2019 році соціально-спортивну Школу Фонду Real Madrid Громадська організація "Епіцентр дітям" в місті Ірпінь (фото у дописі).
Тоді всі раділи і особливо гордився цим директор Станислав Федоров, який дуже багато зробив для того, щоб Ірпінський Ліцей №3 був справжнім домом для більш ніж 1700 учнів.
А сьогодні були у сусідньому дворі і вжахнулись від побаченого через знайомий паркан.
У 2022 році "асвабадітєлі" знищили все. Дітей в місті майже немає, школа вся посічена, жодного вцілілого скла, навколо міни, дірки, кратери, дах вигорів, обладнання розламане, підлога у калюжах...
Директор з кількома вчителями і працівниками школи вже розпочав прибирання, але правда кажучи, масштаби такі, що складно зрозуміти, як і коли діти зможуть повернутись сюди?.
Потрібно дуже багато зусиль і коштів.
Подивіться перше відео про те, як "руzzький мір" прийшов у життя школярів мирного Ірпеня.