Дар'я Білодід набрала 143 голоси. Компанію їй у трійці призерів склали олімпійські чемпіонки біатлоністка Віта Семеренко (98 голосів) та шаблістка Ольга Харлан (89 голосів).

Сама Дар'я Білодід активно веде свій Instagram, де викладає чимало фото. І не лише з тренувань чи змагань.

Наприкінці 2018 року 18-річна Дарія Білодід була визнана найкращою дзюдоїсткою світу. При цьому вона встановила унікальне досягнення – у 18 років виграла чемпіонати світу з дзюдо у всіх вікових категоріях. При цьому чемпіонкою світу серед дорослих вона стала раніше, аніж виборола такий титул серед молоді – на чемпіонаті світу Білодід стала переможницею, коли їй було лише 17 років.