Українські борчині – лідери рейтингу UWW

28 лютого 2020, 14:36

Представниці України потрапили до оновленого світового рейтингу кращих борців за версією UWW. Українки далі утримують найвищі позиції.

Українка Оксана Лівач, яка нещодавно здобула срібну нагороду на чемпіонаті Європі у Римі у рейтингу впевнено займає третю позицію в категорії до 50 кг.

Рейтинг до 50 кг
У вазі до 55 кг відразу дві наші спортсменки потрапили в рейтинг, Ірина Гусяк – п'ята, Соломія Винник – шоста.
У ваговій категорії до 57 кг Аліна Акобо – восьма. Ангеліна Лисак в категорії до 59 кг в трійці лідерів.

Оновлений рейтинг до 59 кг
Також в трійці чемпіонка Європи у вазі до 62 кг Юлія Ткач.

Рейтинг до 62 кг
Ірина Коляденко посіла друге місце в рейтингу до 65 кг. Алла Черкасова – на п'ятій сходинці в ваговій категорії до 68 кг. А інша українка Аліна Бережна на другому місці у вазі до 72 кілограм.
Додамо, нещодавно на чемпіонаті Європи, який відбувався у Римі (Італія) українки здобули вісім нагород. Наші спортсменки поповнили українську скарбничку однією золотою нагородою, трьома срібними та чотирма бронзовими медалями.