Україна — Німеччина 0:8

Голи: Дебріц, 6, 80, 88, Магуль, 29, Раух, 32, Обердорф, 54, Хут, 85, Майєр, 90+2.
Нереалізований пенальті: Попп, 32

Матч для українок розпочався не надто вдало. Вже на 5-й хвилині наша збірна пропустила після удару Дабріц. При цьому головна арбітерка матчу довго радилася зі своєї асистенткою чи зараховувати гол через пасивний офсайд однієї з гравчинь збірної Німеччини. У підсумку гол було зараховано.

Загалом німкені не надто форсували гру, граючи у своє задоволення. Матч проходив повністю під їх контролем. І це при тому, що вони вже зіграли перший матч відбору, у суботу, 31 серпня, розгромивши збірну Чорногорії 10:0. Були близькі до такого рахунку й у Львові, але декілька разів Самсон відверто рятувала збірну України.

Та не зуміла врятувати, коли на 29-й хвилині рахунок у матчі подвоїла Магуль. А за три хвилини у її ворота було призначено пенальті. Після потужного удару м'яч влучив у руку Дарії Кравець. Удар був настільки потужний, що футболістці знадобилася допомога медиків. Самсон взяла удар Попп з 11-метрової позначки, але першою на добиванні опинилася Раух, яка і зробила рахунок розгромним.

Українки на це не мали чим відповісти. Овдійчук програвала боротьбу попереду. А поодинокі стандарти не давали результату.

0:3 після першого тайму не видавалися чимось незвичним. Адже українкам протистояли чинні олімпійські чемпіонки, дворазові чемпіонки світу та восьмиразові чемпіонки Європи.

Збірна України непогано розпочала другий тайм. Тож на полі точилася рівна боротьба. Але знову забили німкені.

А в кінці матчу українки просто "посипалися", коли за 12 хвилин до кінця матчу пропустили чотири голи. За цей час Дарбіц оформила хет-трик. При цьому голи залітали на будь-який смак.

Відеоогляд матчу Україна — Німеччина

Саме з німкенями збірна України зіграє наступний матч у відборі на Євро-2021. Матч відбудеться 5 жовтня. Після того на українок очікує виїзд до Ірландії. Саме ця збірна є головним конкурентом збірної України за місце на Євро-2021.

Нагадаємо, що фінальний турнір жіночого Євро відбудеться в Англії в липні 2021 року. Із 47-ми команд, що беруть участь у кваліфікації, до вирішальної стадії потраплять 15. До Англії як господаря ЧЄ приєднаються дев’ять переможців відбірних груп та три кращі другі команди. Ще шість команд, які стануть другими у своїх групах, розіграють у стикових матчах останні три путівки. Україна грає в групі з Німеччиною, Ірландією, Чорногорією та Грецією.