Як відомо, на початку вересня німецьке видання Der Spiegel провело розслідування, за підсумками якого був зроблений висновок, що в період з 2002-го по 2016 роки УЄФА направив в ФФУ для розвитку футболу в Україні 380 млн євро.

Читайте також: УЄФА перерахувала близько 380 мільйонів євро, призначених УАФ, офшорній компанії Ігоря Суркіса

При цьому, всі кошти були проведені через офшорну фірму зареєстровану на Карибських островах і контрольовану президентом "Динамо" і братом віце-президента УЄФА Ігорем Суркісом, і могли бути використані для фінансування київського клубу.

Після даного матеріалу УАФ вирішило провести внутрішнє розслідування, за підсумками цього розслідування вирішено звернутися в правоохоронні органи із заявою про скоєння злочину для проведення всебічного і об'єктивного розслідування фактів можливого заволодіння попереднім керівництвом УАФ (ФФУ) засобами, які УЄФА перерахував на розвиток українського футболу в період з 1999-го по 2015 рік.

УАФ попросила розпочати досудове розслідування і визнати ГС "Українська асоціація футболу" постраждалим і цивільним позивачем в даному кримінальному провадженні на суму 380 млн євро.

Нижче дивіться фото документа із заявою УАФ: