Швеція – Росія 4:5 ОТ (2:3, 1:0, 1:1, 0:1)

Швеція вже на 1-й хвилині зустрічі відкрила рахунок у поєдинку, але перший період залишився за російськими хокеїстами – 3:2. У другій двадцятихвилинці шведи зрівняли рахунок в матчі, а на початку третього періоду вийшли вперед.

Дивіться також: Російського хокеїста дискваліфікували на чемпіонаті світу за ганебну поведінку: відео

Утримати переможний рахунок Швеції не вдалося. На 48-й хвилині Росія відігралася зусиллями Соколова. В овертаймі точний кидок Івана Морозова вивів російську збірну до фіналу чемпіонату світу.

Відео переможної шайби

Росія вперше з 2016 року зіграє у фіналі молодіжного чемпіонату світу. Тоді росіяни в вирішальному поєдинку поступилися Фінляндії (3:4 ОТ).

Суперник збірної Росії по фіналу визначиться теж 4 січня в матчі між Канадою і Фінляндією. Зустріч розпочнеться о 20:00.