В інтерв'ю ua.tribuna.com Горуна прокоментував поїздку збірної України з карате до Росії. Він заявив, що російська аудиторія прихильно ставилася до українських спортсменів.

Читайте також: Гвоздик про війну з Росією: Президенту потрібна була завіса, щоб грабувати нашу країну

Щоб розірвати шаблони, скажу, що російська аудиторія більш ніж прихильна до української команди. Російські трибуни вболівали за всіх українських спортсменів. Це хороший показник.

З багатьма людьми там спілкувався. Ніхто жодного слова не сказав про політичну ситуацію, не намагався створити провокацію чи якісь закидони. Люди займаються своїми справами, і всі інформприводи, які переважно створюються штучно, людей мало хвилюють. Тому це був приємний сюрприз. Все було дуже привітно,
– сказав Горуна.

За словами Горуни, він декілька років тому також їздив у Росію на змагання й на трибунах була аналогічна ситуація.

"Але більшість моєї команди чекала іншого. Про це в Україні нам постійно казали: "Будьте обережні. Ні з ким не вступайте в політичні дискусії". Нас більше тут накрутили й напружили, ніж це насправді було там. Тому всі були в тонусі", – резюмував Станіслав.

До слова: Відмовляючись від хорошої пропозиції з Росії, ти можеш залишитися ні з чим, – Угіс Крастінш

Щодо війни між Україною та Росією Горуна сказав, що вона не на рівні націй чи народів, а між політиками.

Війна, яку ми зараз маємо, є суто політичною. На жаль, вона є. Це не війна між націями, народами, а війна політиків. Лідери держав мають ресурси і вплив, щоб цю війну підтримувати. Тому якби не воля Путіна, тільки Путіна, то війни між Україною та Росією не було б. Тому "Путін – х***о", якщо що,
– сказав Станіслав.

Що відомо про Горуну? Українець – бронзовий призер чемпіонату Європи 2018 року в індивідуальній та командній категорії. Срібний призер чемпіонату Європи 2014 року, срібний призер чемпіонату Європи 2017 року в індивідуальній категорії та бронзовий призер в командному куміте.

Бронзовий призер чемпіонату світу 2014 року, триразовий переможець серії турнірів K1 PremierLeague (2013, 2014, 2017), шестиразовий чемпіон України з карате. Заслужений майстер спорту міжнародного класу. Капітан української національної збірної України з карате.