Про це Хижняк розповів в інтерв'ю LuckyPunch.

Як відомо, на початку лютого Олександра Хижняка визнали найкращим боксером світу незалежно від вагових категорій у 2017 році. У 2011 році таку ж нагороду здобув ще один український боксер Олександр Усик. Хижняк під час вручення йому нагороди як найкращому боксерові світу виступив з промовою українською мовою.

Зараз багато коментарів з цього приводу. Приємних і не дуже. Можна сказати, що це була звичайна промова. Я розмовляю українською мовою як у себе на Батьківщині, так і за її межами. Для мене це було звичайне інтерв'ю і звичайна промова,
– розповів Хижняк.

Читайте також: Усик прокоментував селфі з росіянином Гассієвим

"Що стосується великої зацікавленості і розмов про це, то, звичайно, мені приємно, що мною цікавляться. Велике спасибі всім людям, яким подобається мій бокс і я, як особистість", – додав спортсмен.

Олександр Хижняк – 22-річний український боксер-любитель родом із Полтави. Він є чемпіоном світу 2017 року, чемпіоном Європи 2017 року, чемпіоном світу серед молоді 2012 року, бронзовим призером Європейських ігор 2015 року, призером чемпіонату Європи серед молоді, чемпіоном України 2016 року. Заслужений майстер спорту України.