"Оклахома" вийшла вперед ще на початку зустрічі. Та була попереду до другої чверті. Лише перед самою перервою "Портленду" вдалося вирівняти гру та зрівняти рахунок. І якщо третя чверть була доволі рівною, то на початку четвертої чверті "Оклахомі" вдався ривок 2:14. Команда була попереду на 15 очок. Але втримати цю перевагу не змогла.

До слова: Визначилися ще три учасники чвертьфіналу плей-офф НБА: результати матчів та відео

Незадовго до кінця матчу гості мали перевагу у два очки. Але "Портленд" зрівняв рахунок. А вже на останніх секундах матчу за рахунку 115:115 лідер "Портленда" Дем'єн Ліллард наважився на дальній кидок через Пола Джорджа. І він виявився влучним. Цей баззер-бітер не лише приніс перемогу "Портленду" у цьому матчі, але й у серії загалом.

Але і це не все. Дем'єн Ліллард став першим гравцем в НБА, який заробив 50 очок, зробив 5 підбирань, 5 передач та реалізував 10 триочкових кидків у двобої плей-офф.

Баззер-бітер Лілларда зайняв першу місце у топ-10 моментів ігрового дня в НБА. При цьому що на шостому місці теж дальній кидок гравця "Портленда". Він майже ідентичний тому, який Ліллард зробив у кінцівці матчу.

Що таке баззер-бітерДослівно – кидок із сиреною (англ. buzzer beater). Кидок в баскетболі, здійснений безпосередньо перед закінченням чверті та з супутнім звуком сирени. У більшості випадків вживається щодо вдалих кидків, що приносять команді перемогу або переводять гру в овертайм. Але також може означати кидок в самому кінці чверті або половини гри. Якщо гравець випускає м'яч з рук, і дзвін сирени про закінчення часу відбувається в польоті м'яча, точний кидок все одно зараховується.