Семак розповів, що після початку війни на сході України ні разу не був у Луганській області, де живуть його батьки.

Дивіться також: Гол у ворота російського "Зеніту" став найкращим у Лізі чемпіонів: відео

Після початку відомих подій жодного разу там не був. Ні в Луганську, ні у батьків, які живуть там. Яка тут ще може бути думка? Війна – найгірше, що може бути. Все, що можна вирішити дипломатичним шляхом, так і треба вирішувати. Я завжди за те, щоб люди нормально жили.

Щоб вони не страждали, не було братовбивчої війни. Коли моя бабуся була жива, вона завжди говорила: "Головне, щоб не було війни". Думав: "Ну як же, ми в такий час живемо, яка тут війна?". Досі у голові не вкладається, як це стало можливим. Для мене це дуже боляче і гірко,
– цитує Семака "Чемпіонат".

За словами Семака, його брат переїхав з Луганщини. Натомість сестра, яка деякий час жила у Санкт-Петербурзі, повернулася назад.

Це цікаво: Без мене збірна і так грає добре, я там буду зайвий, – Ракіцький

Також Семак заявив, що, ймовірно, має схожу думку щодо подій на Донбасі з українським оборонцем "Зеніту" Ярославом Ракіцьким.

"Думаю, у нас схожа думка з цього питання. Він далекий від політики, і найголовніше тут тільки те, що гинуть і страждають люди. Це велика біда", – заявив тренер росіян.

Що відомо про Семака? Майже всю кар'єру футболіста він провів у Росії, виступаючи за ЦСКА, "Москву", "Рубін", "Зеніт". Також Семак виступав за французький ПСЖ. З 2018 року очолює "Зеніт".