В 1/16 фіналу австралієць зустрічався з росіянином Кареном Хачановим. У четвертій партії Нік отримав від арбітра попередження за затримку часу перед подачею.

Дивіться також: Надаль поцілував дівчинку на Australian Open і подарував бандану: тенісист потрапив у неї м'ячем

Рішення судді не сподобалося Кірйосу, який замастив рушник кров'ю. Австралієць не тягнув час, а пояснював болбою, щоб той не чіпав рушник.

Що я повинен був робити? Я сказав болбою, щоб він не чіпав там рушник, тому що на ньому кров. Ти що, дурний? У мене рука в крові, ти не бачиш?,
– звернувся Нік до судді.

Головний суддя відповів тенісистові, що не бачив, що Нік розбив руку.

• Нік Кірйос оформив путівку до четвертого кола Australian Open за 4,5 години і виграв вирішальний тай-брейк з рахунком 10:8.
  • Суперником Ніка в 1/8 фіналу стане перший номер світового рейтингу Рафаель Надаль.
  • Кірйос відомий своєю неоднозначною поведінкою. Ще в серпні Нік не зміг стримати емоцій під час перерви в матчі 1/16 фіналу проти того ж таки Карена Хачанова. Австралієць у підтрибунному приміщенні зламав дві ракетки й плюнув у сторону судді.
  • За свої витівки в матчі проти Карена Хачанова Кірйос жорстко покараний ATP. За підсумками розслідування організація умовно усунула Кірйоса на 16 тижнів і оштрафувала на 25 тисяч доларів.
  • Раніше Кірйос був дискваліфікований з престижного ґрунтового турніру в Римі (Італія). Суддя дискваліфікував Ніка Кірйоса в третій партії проти Каспера Рууда через неспортивну поведінку.
  • Кірйос був незадоволений, що люди на трибунах продовжують ходити під час його подачі й почав кричати на глядачів.