Попри те, що Світоліна виграла обидва сети, ще у першому з них вона була за крок до того, щоб програти. У десятому геймі Гаврілова на своїй подачі не змогла подати на перемогу. Натомість українка з другої спроби таки реалізувала брейк-пойнт.

Загалом тенісистки невдало грали на своїх подачах. Гаврілова реалізувала чотири брейк-пойнти. На один більше у Світоліної, що і дозволило їм виграти перший сет 7:5.

У другому сеті суперниці почергово вели у рахунку. Та все ж Світоліна зуміла довести матч до перемоги.

Еліна Світоліна – Дарія Гаврілова 2:0 (7:5, 6:4)

В 1/8 фіналу Еліна Світоліна зіграє проти Ешлі Барті.

Натомість ще одна українка – Катерина Козлова – поступилася другій ракетці світу Сімоні Халеп. При цьому 114-тя у світовому рейтингу українка дала бій румунці. У першому сеті все вирішилося на тай-брейку.

У другому сеті українка програвала 2:5, однак зуміла зрівняти рахунок. І лише поразка на власній подачі у дванадцятому геймі не дозволила знову перевести гру у тай-брейк.

Катерина Козлова – Сімона Халеп 0:2 (6:7(3), 5:7)